SPECIALISTA BACK OFFICE s AJ nebo NJ | Jihlava

Jihlava | 27 000 - 35 000 Kč/měs

Náplň práce:

Už delší dobu si říkáte - chci novou práci! Komunikace, administrativa, denní využití AJ nebo NJ a přímo v Jihlavě. Takhle nějak si to představujete? Tohle je šance pro absolventy i pro ty, kteří už za sebou mají praxi v administrativě nebo přímo na zákaznickém servisu.

Co u nás budete dělat:
- budete členem našeho podpůrného týmu na obchodním oddělení
- čeká Vás aktivní práce, kde budete hodně komunikovat se zákazníky
- důležité je, abyste uměli velmi dobře komunikovat v NJ nebo AJ
- Excel bude Váš denní parťák
- zpracování nabídek, objednávek, faktur, zadávání do systému
- hlídání termínů pro jednotlivé zakázky
- spolupráce s prodejci na obchodním oddělení a dalšími odděleními (výroba, logistika)
- kontrola smluvních podmínek
- administrativa, reporty

Líbí se Vám to? Pošlete nám svůj životopis v ČJ a cizím jazyce (AJ/NJ).

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- němčina na úrovni pro komunikaci se zákazníky telefonicky a emailem
- praxe v administrativě vítána
- MS Office, součástí výběrového řízení je testík na Excel!
- aktivní a komunikativní osobnost

Další informace:

Benefity:
- finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a jazykové vybavenosti
- měsíční bonusy a prémie
- náborový příspěvek
- jazykové kurzy zdarma
- závodní stravování

Proč se Vám u nás bude líbit:
- zajímavá práce v prostředí stabilní nadnárodní společnosti
- mladistvý a přátelský kolektiv
- aktivní využití cizích jazyků
- kariérní růst v rámci společnosti, seberealizace
- možnost účastnit se Exchange programů v sesterských závodech

Nástup: ihned / dohodou

Bc. Kamila Gebrtová
M: 567 588 915
E: kamila.gebrtova@grafton.cz

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v německém/anglickém a českém jazyce na uvedený email.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-13-272188

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

27 000 - 35 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.