VÝROBNÍ OPERÁTOR, bezprašné prostředí, až 28 000 Kč/měs.

Praha-Dolní Měcholupy | 22 100 - 28 000 Kč/měs

Náplň práce:

Váháte se změnou zaměstnání nebo jste aktuálně volní? Vadí Vám prašné prostředí a přesto chcete pracovat ve výrobě? Nabízíme pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR v čistém a bezprašném pracovním prostředí!

Průměrný čistý výdělek PO ZAUČENÍ je 21 000 Kč/měs. ČISTÉHO a zároveň možnost PŘECHODU DO KMENOVÉHO STAVU po šesti odpracovaných měsících!

Déle už neváhejte a zareagujte IHNED.

Náplní práce je OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY, KONTROLA KVALITY a DROBNÁ ADMINISTRACE VÝROBNÍ DOKUMENTACE.

Lokalita: Praha 10

Nepřetržitý provoz (osmi hodinové směny od pondělí do neděle).

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací ve výrobě výhodou
  • manuální zručnost
  • svědomitost a zodpovědnost
  • ochota práce v nepřetržitém provozu
  • odolnost proti stresu

Další informace:

Benefity:

  • VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši 10% z hrubé mzdy
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • příplatky za odpolední a noční směny - až 3 500 Kč/měs.
  • jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době
  • BEZPRAŠNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Zaujala Vás tato pozice- Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-21-264539

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Dolní Měcholupy

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

22 100 - 28 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas