Obsluha stroje (pily) - od 25 000Kč měsíčně

Liberecký kraj | 25 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáte zaměstnání s nástupem do kmenového stavu bez noční směny?

Obsazujeme Obsluhu stroje, nebo-li pily.

  • obsluha formátovací a pásové pily
  • kontrola obrobených dílů
  • údržba strojů

Požadujeme:

  • SOŠ nejlépe strojního nebo technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok podmínkou
  • manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost, flexibilita

Další informace:

Benefity:

  • stravenky
  • příspěvek na dojíždění
  • bonusy dle kvality
  • možnost profesního růstu
  • přechod do kmene do 3 měsíců

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-282845

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Místo vystavení inzerátu

KS

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Benefity:

Stravenky / příspěvek na stravování