SKLADNÍK s VZV - bez nočních, Liberec

Liberecký kraj | 21 200 - 28 200 Kč/měs

Náplň práce:

Máte praxi na VZV a nechcete pracovat v noci? Hledáte jistotu stabilního zaměstnání? Dáváte přednost menšímu kolektivu?

Pak máme pro vás to pravé místo!

SKLADNÍK s VZV

  • příjem a výdej materiálů
  • řízení VZV a přeprava materiálu
  • spolupráce při expedici

Mzda dle zkušeností 21 400- 27 000 Kč

Další informace:
Místo výkonu práce: Liberec
Nástup rovnou do kmenového stavu. Práce ve dvousměnném provozu.

Požadujeme:

  • vyučen nebo ZŠ vzdělání s delší praxí
  • VZV průkaz (propadlý obnovíme)
  • zodpovědnost, pracovitost
  • řidičský průkaz skupiny B

Benefity:

  • stravenky
  • příspěvek na dojíždění
  • dovolená navíc
  • práce v čistém prostředí
  • bonusy dle kvality
  • možnost profesního růstu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-282923

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Místo vystavení inzerátu

KS

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

21 200 - 28 200 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Základní

Požadované jazyky:

Čeština (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování