Executive Assistant

Hlavní město Praha | 35 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenosti z administrativy, hovoříte dobře anglicky a láká Vás prostředí mezinárodní prostředí společnosti, kde jsou otevřené možnosti pro Váš budoucí růst?

Pokud navíc máte zkušenosti z podobné pozice - máte velkou výhodu!

Přihlašte se nám!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici EXECUTIVE ASSISTANT.

Nabízíme Vám zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, uplatnění Vašich znalostí a dovedností, možnost kariérního růstu a nadstandardní sociální a vzdělávací program.

Náplň práce na pozici Executive assistant:

  • podpora manažera
  • obchodní korespondence (písemná, elektronická)
  • zakládání a vedení evidence dokumentů a jejich organizace
  • tvorba dokumentů (formátování a úprava smluv a plných mocí, příprava čestných prohlášení, prezentací apod.)
  • překlady dokumentů
  • zajištění plynulého chodu oddělení

Nástup: co nejdříve
Lokalita: Praha 1 - centrum

Požadujeme:

- min SŠ vzdělání, VŠ výhodou
- pokročilá znalost práce na PC (MS Word, Excel, Power Point, Internet)
- velmi dobrá znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- praxe na asistentské pozici velkou výhodou!
- Zákaznická orientace a organizační schopnosti
- preciznost a orientace na detail
- schopnost efektivně spolupracovat napříč organizací

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- sick days
- pravidelné roční bonusy
- systém cafeterie
- stravenky
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-12-283136

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Místo vystavení inzerátu

KS

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

35 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (výborná/rodilý mluvčí), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno / sickday