ASISTENTI***ASISTENTKY***ASSISTANTS

Hlavní město Praha | 25 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máme několik otevřených pozic pro ASISTENTY/ASISTENTKY/ASSISTANTS v prostředí mezinárodních společností.

Hledáme někoho, kdo bude pravou rukou a bude poskytovat podporu různým týmům v různých odvětvích - FARMACIE, PRÁVO, RETAIL, SDRUŽENÍ a různé další.

Máte zájem a splňujete požadavky? Máte zájem a nesplňujete všechny požadavky? v obou případech se nám přihlašte - najdeme něco jiného!

- podpora týmu osob, v několika případech i poskytování asistence top managementu
- organizace kalendářů, pracovních cest a schůzek
- související administrativa a plnění ad hoc úkolů
- spolupráce při organizaci různých akcí, eventů, vánočních večírků atd.

NAVÍC !!! Velmi krásné platy a benefity! Pokud píšete všemi deseti, máte zkušenosti z podobné pozice a máte výbornou angličtinu - dostanete ještě víc!
NÁSTUPY - co nejdříve!
LOKALITA - vždy v dostupnosti metra :)

Požadujeme:

Na asistentských pozicích není důležité vzdělání, je pouze výhodou, pokud budete mít bakaláře.

Co je důležité jsou předchozí zkušenosti - během studia, brigádně, ze zahraničí, v ČR - nicméně určitě na administrativní pozici.

Dále výborné organizační schopnosti, umění se rychle přizpůsobit nastalým změnám, které jsou většinou na poslední chvíli, diplomacie, diskrétnost a správné vyjádřování.

Co se týká jazykové vybavenosti tak perfektní znalost české gramatiky + komunikativní angličtina - je potřeba umět napsat email a odpovědět na telefonát :)

Další informace:

Benefity:
...různé

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-12-283134

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Místo vystavení inzerátu

KS

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

25 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Pozice je vhodná pro absolventy.