PRÁCE V SEDĚ - pro ženy i muže, Liberec

Liberecký kraj | 17 500 - 19 450 Kč/měs

Náplň práce:

Chcete při práci sedět a ulevit nohoum? U nás to jde! Stačí mít dobrý zrak (brýle nevadí) a hbité ručky.

Hledáme na pozici OBSLUHA STROJE - PRÁCE V SEDĚ.

Vhodné i pro lidi se sluchovým postižením.

  • obsluha stroje
  • navíjení cívek do stroje
  • manipulace s drobnými součástkami

Místo výkonu práce: Liberec
Nástup možný ihned či dohodou.

Požadujeme:

  • ZŠ/SOU
  • dobrý zrak (brýle nevadí)
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • zkušenost s kontrolou kvality či prací ve výrobě výhodou

Další informace:

Benefity:

  • motivační systém bonusů
  • dovolená navíc
  • stravenky 125 Kč/den
  • místnost na cvičení a relaxaci přímo ve firmě
  • zázemí stabilní společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-286396

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

17 500 - 19 450 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Základní

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Pozice je vhodná pro absolventy.