SPECIALISTA KONTROLY KVALITY | STROJÍRENSTVÍ | KLADENSKO

okres Kladno | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Výrobní firma v oblasti těžkého strojírenství se světovým jménem hledá v rámci rozšiřování svých aktivit a posílení výrobního oddělení kolegu na pozici:

Náplň práce:
- ultrazvukové nedestruktivní zkoušení svarů svařovaných ocelových konstrukcí
- odborná činnost v týmu kontroly kvality ve strojírenské výrobě
- společnost zajistí školení k obsluze přístroje

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání
- platný certifikát k provádění UT na úrovni 2 podle EN ISO 9712
- zkušenost ve vyhodnocení nálezů podle EN ISO 11666
- znalost výrobních procesů strojírenské výroby - ocelové konstrukce
- znalost výrobní dokumentace - strojní zaměření
- praxe ve strojírenském oboru
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Benefity:

- roční odměna a vánoční bonus
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- podnikové jazykové kurzy
- odměny při pracovních a životních výročích

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-30-286546

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

okres Kladno

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou