PRÁCE VE VÝROBĚ - LIBEREC

Liberecký kraj | 18 500 - 28 000 Kč/měs

Náplň práce:

Do výrobních firem v Libercii hledáme PRACOVNÍKY DO VÝROBY. Na výběr máme ze 3 firem. Přijďte si poslechnout, jaké podmínky kde nabízejí, a vyberte si firmu, která Vám svým charakterem sedne nejlépe.

Místo výkonu práce: LIBEREC

Mzda: 18 500 - 26 000 Kč/měs. dle vybrané firmy.

Směny na výběr:
- dvousměnný provoz
- třísměnný provoz
- nepřetržitý provoz (12ky)

Požadujeme:

  • ZŠ/SOU vzdělání
  • manuální zručnost a spolehlivost
  • praxe ve výrobě výhodou

Další informace:

Benefity:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • směny dle výběru dané firmy
  • možnost závodního stravování nebo stravenky
  • dovolená navíc
  • další benefity pro zaměstnance

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-286565

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

18 500 - 28 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Základní

Požadované jazyky:

Čeština (základní/pasivní)

Pozice je vhodná pro absolventy.