Operátor/ka výroby až 21 500 Kč i 1 směnný !

Jihomoravský kraj | 18 500 - 21 500 Kč/měs

Náplň práce:

Chcete fyzicky nenáročnou práci i v 1 směnném provozu na pozici operátor výroby?
Nabízíme dlouhodobou práci ve výrobním závodě na hlavní pracovní poměr.
Lze zvolit možnost směnného provozu

Co budete dělat?
- Jako operátor výroby budete ručně kompletovat součástky pro elektrovýrobu
- budete pracovat s drobnými komponenty

Požadujeme:

- manuální zručnost a šikovnost
- schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem
- ochota pracovat ve směnném provozu

Další informace:

Benefity:
- Týden dovolené navíc, relaxovat můžete celých 25 dní za rok
- Měsíční docházkový bonus 2 000Kč a kvartální ve výši 3 000Kč
- Za kvalitně odvedenou práci máte nárok na další bonusy
- Možnost kariérního růstu
- Závodní stravování
- Soboty s příplatkem 75% !!!

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-292860

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

18 500 - 21 500 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Základní

Pozice je vhodná pro absolventy.