OBCHODNÍK | ZEMĚDĚLSKÁ KOMODITA

Královéhradecký kraj | 25 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte rádi nové výzvy?

Hledáme kandidáta na obchodní pozici se zemědělskou komoditou, který má vybudovanou síť kontaktů v tomto oboru.

Pokud se chcete realizovat na poli jak tuzemského, tak zahraničního obchodu, zapojte se k nám!

Pro společnost působící na trhu více jak 25 let hledáme obchodníka pro oblast Východních Čech.

Co Vás na pozici čeká:

- nákup komodit od zemědělských družstev
- zabezpečení logistiky a dojednávání obchodu
- komunikace s obchodními partnery v ČR a zahraničí
- udržování obchodních vztahů a akvizice nových obchodní partnerů

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání, výhodou zemědělství nebo logistika
- kontakty v oblasti zemědělství
- komunikativní AJ nebo NJ (komunikace se zahraničními partnery)
- ŘP. sk. B - ochota cestovat
- smysl pro obchod

Další informace:

Benefity:
- motivující finanční ohodnocení dle obchodních výsledků
- automobil i pro soukromé účely
- telefon/notebook
- home office v kombinaci s cestováním
- kariérní růst ve stabilní společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 5-13-292865

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)