JUNIOR SUPPORT S SQL !!!!

Hlavní město Praha | 35 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Láká vás oblast Business Intelligence, ale ještě nemáte žádnou praxi v tomto odvětví?
Už Vás nudí práce na stále stejných projektech? U nás pracujeme s nejnovějšími technologiemi na tajných projektech, které byly donedávna ještě sci-fi. Zabýváme se vývojem unikátního a vysoce customizovaného řešení pro zákazníka (high tech výrobní firmy) a dále ho nikde neprodáváme.

Pojďte k nám pracovat na projektech, na kterých z Vašich známých nikdo nedělal a o kterých ani nikdo neslyšel. Děláme na věcech, které jsou tak zásadní, že Vám o nich podrobnosti nemůžeme říci. Jádro naší firmy sídli v Praze, ale naši kolegové jsou ve Vietnamu a pořád rosteme.

Hledáme nadšeného člověka, který bude udržovat a podporovat naše DWH a BI řešení založené na technologii MS. Tato práce může vyžadovat, abyste občas cestoval k zákazníkovi (západní nebo severní Evropa).

Co by bylo v náplni práce? Údržba rozsáhlého a komplexního řešení BI a poskytování technické podpory partnerským IT týmům a podnikovým uživatelům.

Pracujeme převážně s MS technologiemi, takže Powe MS SQL jsou přesně technologie které od vás čekáme.

Můžeme Vám toho na oplátku nabídnout opravdu hodně, od neformálního rodinného prostředí přes certifikace až po kariérní růst. U nás se roste z vývojáře na architekta a hlavně se u nás lidé stávají odborníky.

Chcete se dozvědět víc? Potom se přihlaste.

Požadujeme:

Co byste měli mít za sebou?

- Alespoň 1 rok zkušeností s MS SQL
- Zájem o oblast Business Intelligence, mít představu o tom, co je to a vědět co je DWH :-)
- Komunikativní angličtinu - jsme český tým, ale spolupracujeme s cizinou (např. s Vietnamem)
- Jste otevřen učení se novým věcí? Tak nám pošlete své CV! :-)

Další informace:

Benefity:
- Jelikož jsme partner Microsoftu, můžeš počítat s certifikacemi
- Pak ti dáme 5 týdnů dovolené
- Bonusy
- Stravenky
- Jazykové kurzy
- Flexi hours
- Čas od času i nějaký ten home office
- a mnohé další

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-10-292879

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Čeština (pokročilá)