Javascript programátor| NÁSTUPNÍ BONUS 50 000 KČ !!!!

Hlavní město Praha | 45 000 - 90 000 Kč/měs

Náplň práce:

Zajímají vás moderní technologie a principy jako Internet of things a machine learning? Nebaví Vás vyvíjet bankovní aplikace? Co takhle se podílet na projektech, které mění způsob toho, jak fungují velké firmy, přinášet do průmyslu zlepšení a pokroková řešení?
Lákalo by Vás vyvíjet software pro moderní výrobu a průmysl? Mít možnost ovlivňovat vývoj? Spolupracovat na vývoji s týmy v zahraničí? Pracovat na pokrokové cloudové aplikaci? Napojujeme stroje na senzory, data z nich procesujeme přes naši pokrokovou aplikaci a navrhujeme další zlepšení - zní to zajímavě? Přidej se k nám!

Co by bylo Vaší náplní práce?

- Analýza a vývoj cloudové aplikace v Javascriptu
- Vývoj nových reportovacích metod o aktuálním stavu výroby
- Spoluprace s mezinárodním týmem
- Testování aplikací
- Podpora zákazníků a spoluprace s nimi při řešení chyb

Požadujeme:

Co byste měli umět?

- Vývoj v Javacriptu a čím více frameworku tím lépe :-)
- Mít zkušenosti s vývojem webových aplikací
- Pokud jste někdy vytvářeli něco pro cloud, je to velké ++
- Mít zájem dělat na IoT a machine learning projektech

Další informace:

Benefity:
- Nástupní bonus 50 000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Jazykové kurzy
- Sick days
- Flexibilní pracovní doba
- Neformální a kreativní pracovní prostředí
- Spolupráci se zahraničím
- Mix benefitů přesně podle Vašich potřeb

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-10-292893

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

45 000 - 90 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)