SW INŽENÝR (C) | KOLEJOVÁ VOZIDLA | R&D CENTRUM V PRAZE

Hlavní město Praha | 50 000 - 70 000 Kč/měs

Náplň práce:

Láká Vás spojit Vaši kariéru s globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech v moderním R&D centru v Praze? Máme pro Vás unikátní příležitost!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici ** SW INŽENÝR **

Vaším úkolem bude:

  • Tvorba architektury subsystémů
  • Vývoj řídícího SW kolejového vozidla
  • Testování SW v laboratořích (Hardware in the Loop)
  • Spolupráce s projektovým týmem v Německu i Rakousku

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti elektro nebo informatiky
  • Znalost objektově orientovaného programování - syntaxe jazyka C
  • Komunkativní anglický nebo německý jazyk
  • Ochota cestovat (Rakousko, Německo)

Benefity:

  • Bonus za nástup 50 000 Kč (vyplacen po zkušební době)
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky
  • Proplácení prvních dní nemoci
  • Odměny při pracovních a životních událostech
  • Více jak 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24.000 Kč/rok
  • Home-office

Zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-10-292895

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 70 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Benefity:

Firemní akce, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování