IT SPECIALISTA SENIOR

242, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika | 45 000 - 55 000 Kč/měs

Náplň práce:

- instalace a správa interních koncových zařízení
- podpora a řešení problémů interních uživatelů na místě či vzdáleně
- spolupráce na nasazování, údržbě a rozvoji interní síťové, virtualizační a serverové infrastruktury
- práce na návrhu, přípravě nabídek a následné realizaci IT infrastruktury pro bezpečnostní technologie nasazované u zákazníků
- komunikace se zákazníky a podpora nasazeného řešení

Požadujeme:

- znalost problematiky TCP/IP sítí, switchingu, routingu, firewallů
- dobrá znalost a zkušenosti s nasazováním a správou Windows 7/8/10
- znalosti a zkušenosti s nasazováním Windows Server 2008 R2/2012 R2/2016
- alespoň základní orientace v současné nabídce HW (switche, servery, storage, koncové stanice)
- znalosti a zkušenosti se správou Active Directory prostředí
- zkušenosti s nasazováním a/nebo správou VMware vSphere prostředí
- schopnost a chuť dále rozvíjet své znalosti v oboru
- zákaznicky orientovaný přístup
- důraz na bezpečnost
- schopnost problémy nejen řešit, ale i předcházet jim
- anglický jazyk (minimálně na úrovni čtení technické dokumentace)
- řidičské oprávnění skupiny B (cestování na pobočky a k zákazníkům)
- trestní bezúhonnost

Další informace:

- 13.plat (v případě dobrého hospodářského výsledku)
- roční odměny
- 5 týdnů dovolené
- Multisport karta
- stravenky
- firemní sportovní akci a Vánoční večírek s následným celopodnikovým placeným volnem na zotavenou :)
- přátelský kolektiv, který se často schází i mimo hranice pracovních povinností – jezdíme spolu na snowboard (pravidelný team-building na horské chatě) chodíme hrát fotbal a rádi si zajdeme na pivo
- pevnou pracovní dobu považujeme za přežitek. Člověk má být hodnocen za výkon, ne za počet hodin. Potřebuješ si něco v průběhu dne zařídit? Není problém. Potřebuješ více home-office? Určitě se domluvíme. Potřebuješ volno nad rámec normální dovolené? Rádi ti vyhovíme.
- rád/a by ses dál vzdělával/a ? Snažíme se organizovat školení, která nám pomůžou efektivněji dělat naši práci. Pokud bys našel/šla zajímavé školení nebo přednášku, rádi tě na ni pošleme.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

45 000 - 55 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá)