OBCHODNÍ ZÁSTUPCE #TECHNICKÝ PRODUKT

Jihomoravský kraj | 40 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

Pro jednu z deseti největších vodárenských společností hledáme obchodního zástupce pro Jižní Moravu a kraj Vysočina!
Jste obchodní zástupce tělem i duší ?
V komunikaci se zákazníkem jste jako ryba ve vodě a máte technický background ?

Požadujeme:

- Minimálně SŠ vzdělání ( ideálně technického zaměření )
- Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
- Komunikační a organizační dovednosti na špičkové úrovni
- Reprezentativní vystupování
- technický background nebo zkušenosti s technickým produktem

Další informace:

Benefity:
- Automobil i k osobním účelům
- Provize z obratu
- 25 dní dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Notebook a mobilní telefon
- Jazykové kurzy
- Firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-13-300190

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

40 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá)