SMĚNOVÝ MISTR

kraj Vysočina | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte praxi jako mistr ve výrobní společnosti? Zvládnete řídit lidi a plánovat výrobu? Nechcete pracovat v obrovské hale plné neznámých lidí?
Hledáme mistra, který má zkušenosti v oblasti obrábění kovů.

- zodpovědnost za kolektiv lidí - obrábění/frézování
- zabezpečení chodu výroby
- plánování výrobních kapacit a toku materiálu
- zodpovědnost za aplikaci firemních standardů

Požadujeme:

- min. SŠ strojní
- alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
- znalost práce na PC (Word, Excel, SAP výhodou)
- znalost techn. výkresové dokumentace
- zkušenost s vedením kolektivu ve výrobě
- řidičský průkaz skupiny B

Další informace:

Benefity:
5 týdnů dovolené
závodní stravování
bonusy/prémie

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-30-300189

Informace o pozici

Místo pracoviště:

kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá)

Benefity:

Dovolená 5 týdnů