PROJECT MANAGER - příležitost spojit práci a cestování

Ústecký kraj

Náplň práce:

Příležitost pro ty, kteří chtějí v rámci práce cestovat! Práce na projektech je pro Vás to pravé? Máte technické vzdělání, jste komunikativní a mluvíte anglicky? Pak pozice projektového manažera se otevírá právě pro Vás!

Náplň Vaší práce bude tvořit:

- spolupráce s obchodním oddělením při získávání zakázek
- realizace zadaného projektu v souladu s kalkulací projektu, smlouvou a časovým harmonogramem
- řízení projektových prací
- spolupráce s oddělením nákupu při zajištění materiálu v rámci projektu
- řízení subdodavatelů projektu
- komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

- ukončená studia technického směru
- komunikativní znalost AJ + další jazyk výhodou
- praxe s vedením složitých projektů min. 2 roky
- znalost AutoCAD pro čtení výkresové dokumentace
- zájem pracovat na mezinárodních projektech
- organizační a komunikační schopnosti
- schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost proti stresu
- samostatnost
- řidičský průkaz sk. B
- výhodou znalost nástrojů projektového řízení (MS Projekt)
- výhodou orientace v normách (strojírenství)

Krom mzdy navíc získáte řadu benefitů, jako jsou:

- flexibilní pracovní doba
- služební notebook a mobilní telefon
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- 13. plat

Stranou nesmí stát ani šance podílet se na vedení projektů realizovaných v zahraničí. Práce v příjemném prostředí a ve zkušeném a přetelském kolektivu. Příležitost profesně se rozvíjet za zajímavého platového ohodnocení.

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 8-30-300304

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky / příspěvek na stravování