PŘEDÁK ELEKTRÁRNY

Ústecký kraj

Uplatnění pro zodpovědné elektrikáře! Vaším úkolem bude:

- zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden
- zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy
- těsná spolupráce s provozním elektromontérem a ostatními zaměstnanci elektrárny
- obsluha a základní údržba pomocných zařízení nutných pro provoz rozvoden
vedení záznamů, evidence atd.

Požadujeme:

- min. vyučení v oboru elektro
- osvědčení podle vyhlášky 50/78 Sb. § 6 - do i nad 1000V, výhodou §7
- praxe ve výrobní společnosti min. 2 roky
- ochota práce ve směnném provoze
- znalost práce s PC
- technické myšlení, flexibilita
- aktivní přístup k práci, ochota učit se

Za Vaši práci navíc získáte odměny a bonusy jako jsou:

- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na rekreaci
- příspěvek na penzijní/ životní pojištění
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
- zvýhodněné půjčky zaměstnanců
- zdravotní péče - očkování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 8-21-300313

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Dovolená 5 týdnů, Nadstandardní lékařská péče, Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Ubytování / příspěvek na ubytování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Závodní stravování