PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ PODPORY s AJ

Moravskoslezský kraj | 22 000 - 26 000 Kč/měs

Náplň práce:

Baví Tě angličtina a chtěl bys ji využívat každý den v práci? Jsi zároveň aktivní, komunikativní a rád bys pracoval pro mezinárodní společnost? Pak se budeme těšit na Tvůj životopis.
Hledáme šikovného kandidáta na pozici PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ PODPORY s AJ.

  • komunikace se zákazníky
  • řešení požadavků, předávání dále do týmu
  • zadávání dat do systému
  • komunikace s ostatními odděleními
  • reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou, ale není nutností
  • komunikativní znalost angličtiny na perfektní úrovni podmínkou
  • smysl pro detail, dobré komunikační vlastnosti
  • aktivita, iniciativa, pracovitost

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční prémie ke mzdě
  • příspěvky na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • slevy na dovolenou aj.

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-12-300321

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

22 000 - 26 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (výborná/rodilý mluvčí)