Technik Kvality

Ústecký kraj | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

  • Spolupráce jako člen týmu při plánování a realizaci nových projektů
  • Příprava kontrolních plánů s ohledem na zvláštní charakteristiky výrobku
  • Provádění interních auditů
  • Zajištění zákaznických auditů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli, služební cesty
  • Řešení reklamací (8D)

Požadujeme:

  • VŠ (i absolvent) nebo SŠ technického směru + 2 roky praxe
  • Jazyky: AJ nebo NJ
  • Znalosti nástrojů kvality
  • Praxe v oboru řízení kvality výhodou
  • Zkušenosti z automotive výhodou
  • Komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Ochota cestovat

Další informace:

Benefity:

  • zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 8-30-300821

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Ústecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.