Quality Engineer

Ústecký kraj

Náplň práce:

Pro nový výrobní závod v Teplicích obsazujem pozici Quality Engineer !
Vaší náplní práce na pozici bude především:

  • Komunikace se zákazníky
  • Monitorování a vyhodnocování defektů
  • Vedení řešení zákaznických reklamací
  • Vedení řešení problémů formou QRQC
  • Vytváření a revidování kontrolních standardů v sériové výrobě
  • Spolupráce na implementaci změnových řízení a jejich vzorování
  • Příprava a vedení auditů interních procesů a výrobků
  • Koordinace systému kontrol
  • Realizace zákaznických návštěv a auditů

Požadujeme:

  • ÚSO s maturitou - strojní zaměření
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti kvality
  • Komunikativní AJ vyžadována
  • Znalost VDA 6.3 – minimálně B
  • Znalost ISO/TS 16949 (IATF 16949)
  • Znalost nástrojů kvality (APQP; PPAP; FMEA; Cp/Cpk, Pp/Ppk; G8D; Ishikawa; 5xProč; PDCA; Řešení problémů (QRQC))
  • Znalost MS Windows, MS Office, SAP
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se
  • Schopnost týmové práce, proaktivní přístup
  • Reprezentativní vystupování

Další informace:

Benefity:

  • Hlavní pracovní poměr ihned na dobu neurčitou
  • Dotované stravování a nápoje
  • 13. plat
  • Poukázky Flexi Pass
  • Příspěvek na dětské rekreace
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 8-21-301072

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)