Supervizor výroby

Ústecký kraj

Náplň práce:

Pro nový výrobní závod v Teplicích obsazujeme pozici Supervizor výroby !
Vaší náplní práce bude především:

  • Plánování a organizace práce výrobního týmu projektu
  • Efektivní využití technologie dle předepsané dokumentace, zabezpečení stability a kvality výroby
  • Plánování a řízení výroby v rámci procesu neustálého zlepšování a vysoké bezpečnosti práce
  • Dodržování metodik (5 S, BOZP apod.) a layoutu na pracovištích,
  • Každodenní spolupráce se všemi odděleními napříč společností
  • Práce na směny

Požadujeme:

  • Úplné středoškolské vzdělání
  • Znalost procesu svařování
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Touha a schopnost vést lidi
  • Analytické myšlení
  • Ochota práce přesčas
  • Dobrá orientace ve výrobních technologiích, orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost MS Office

Další informace:

Benefity:

  • Hlavní pracovní poměr ihned na dobu neurčitou
  • Dotované stravování a nápoje
  • 13. plat
  • Poukázky Flexi Pass
  • Příspěvek na dětské rekreace
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 8-21-301121

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá)