STAVBYVEDOUCÍ - Žatec a Klášterec nad Ohří

Ústecký kraj

Náplň práce:

Vše, co se týká stavby, znáte jako svoje boty? Jste zkušený stavbyvedoucí, jehož slovo má u podřízených váhu? Tak pojďte své schopnosti uplatnit na námi vedenou výstavbu v Žatci a Klášterci nad Ohří.

Jako stavbyvedoucí budete mít za úkol:
- koordinace prací na stavbě
- spolupráce při výběru dodavatelů
- řízení a kontrola práce subdodavatelů
- kontrola kvality díla a bezpečnosti práce
- řešení reklamací

O vás očekáváme:

- VŠ/SŠ stavebního zaměření
- zkušenosti v přípravě a realizaci velkých stavebních projektů
- schopnost komunikace v angličtině (práce v mezinárodním týmu)
- týmová spolupráce
- znalost práce PC/MS Office, Ms Project
- řp. skupiny B

Navíc zajišťujeme:

- zajištění ubytování v lokalitě
- mobilní telefon, notebook
- služební automobil i k soukromému využití
- stravenky, penzijní připojištění
- účast na zajímavém mezinárodním projektu
- následně možnost spolupráce na dalších projektech

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 8-40-301329

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Rozjezd zcela nového projektu, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Ubytování / příspěvek na ubytování, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky / příspěvek na stravování