HLEDÁTE NOVÉ ZAMĚSTNÁNÍ? POMŮŽEME VÁM!

Liberecký kraj | 40 000 - 80 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáte novou práci?
Hedáte zaměstnání v Libereckém kraji?

Na Liberecku máme otevřeno přes 300 pozic. Zašlete mi Váš profil a zkusíme najít tu pravou právě pro Vás.

Volejte na číslo: 725 582 460 či zašlete životopis na email anna.neuwirth@grafton.cz

#mistr #kvalita #projektovýmanažer #obchodnízástupce #nákupčí #účetní #specialista #logistik #vedoucí #inženýr #technolog #lean #dělník #svářeč #administrativa #asistent #konstruktér #IT #vývojář #programátor #manažer

Požadujeme:

Každá pozice má specifikované vlastní požadavky. Vámi vybranou pozici probereme do detailů včetně požadavků.

Další informace:

Benefity:
Dle vybrané společnosti :)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-30-302146

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 80 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Benefity:

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky / služby, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování / příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno / sickday, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna

Pozice je vhodná pro absolventy.