Zákaznický servis #automotive

Hlavní město Praha

Náplň práce:

Zajímá Vás oblast Automotive? Rád by jsi využil své znalosti angličtiny a němčiny? Pro společnost, zabývající se výrobou součástek do auta hledáme pracovníka zákaznického servisu!

Tvá náplň práce bude:
- komunikace se zákazníky, zadávání objednávek
- zadávání informací do systému a zabezpečení jejich správnosti
- zajištění dokumentů pro transport zásilek
- Řešení problémů se zákazníky na operativní úrovni (reklamace, kontroly plateb)

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- aktivní znalost Nj - denní komunikace se zákazníky (slovem i písmem)
- aktivní znalost Aj - interní komunikační jazyk
- znalost balíčku MS Office
- znalost práce v ERP systému
- znalost celních předpisů pro import a export mimo EU výhodou
- ochota učit se novým věcem, proaktivní přístup

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky 100,-Kč / den
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění po zkušební době
- Firemní tarif
- Možnost využití firemní kantýny
- Výroční odměny
- Roční bonus až 6000,-Kč při max. 5-denní absenci z důvodu nemoci
- Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-12-303001

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Sleva na firemní výrobky / služby, Stravenky / příspěvek na stravování, Závodní stravování