VEDOUCÍ SKLADU Ɩ služební automobil

kraj Vysočina | 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jsme rodinná společnost, která hledá šéfa pro svůj sklad. Máme cca 4tis. metrů čtverečních skladovací plochy a bohužel nám chybí systém. Proto hledáme kandidáta, který má zkušenosti jako vedoucí skladu a nebude se bát nastavit změny, které jsou pro nás tolik nezbytné. Pokud máš zkušenosti z výrobní, nebo logistické společnosti na obdobné pozici, jsi náš člověk.
Nabízíme zcela unikátní prostředí malé nevýrobní společnosti, která stále roste. Jsou pro nás velmi důležité vztahy na pracovišti, pohodový přístup a rodinná atmosféra. Nepočítej, že budeme chtít 100 hodin přesčasů každý měsíc, pracujeme od 7:00 do 15:30 a víkendy volné. Času na rodinu a přátele ti tedy zbude dostatek.

Co bude náplň práce?

Zodpovědnost za celkový provoz skladu
Řízení příjmu, expedice
Vedení 10ti podřízených
Zvyšování efektivity
Zavádění nových postupů a procesů

Požadujeme:

- praxe na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti
- jasná vize o dalším směřování skladu
- zkušenost s vedením podřízených
- znalost moderních logistických procesů a postupů

Další informace:

Benefity:
- služební automobil
- 13. mzda
- notebook a mobil
- stravenky
- vždy volné vánoce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-13-303080

Informace o pozici

Místo pracoviště:

kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Benefity:

13. plat, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky / příspěvek na stravování