Specialista zajištění kvality

Královéhradecký kraj

Náplň práce:

Zajímá Vás práce v oblasti zákaznické kvality a máte v ní již nějakou zkušenost? Chcete se podílet na zajišťování kvality pro klíčové zákazníky v oboru automotive? Znáte nástroje kvality?

Co má na starost specialista Customer assurance?

- Vedení týmu oddělení péče o zákazníka
- Komunikace s klíčovými zákazníky
- Spravuje reklamační systém ISQ a vyhodnocuje reklamace od zákazníků
- Spravuje a eviduje garanční reklamace od zákazníků a komunikuje nápravná opatření k zákazníkům
- Eviduje a schvaluje faktury od zákazníků
- Připravuje podklady pro přezkoumání vedením, týdenní reporting a denní operativní porady

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis!

Požadujeme:

- Komunikativní znalost NJ
- Praxe v automotive
- ŘP skupiny B
- Dobrá znalost MS Office (SAP výhodou)
- Znalost nástrojů kvality
- Schopnost a ochota učit se novým věcem

Benefity:

- 13. a 14. plat
- Firemní vzdělávání
- Závodní stravování
- Stravenky
- Benefitní program Cafeterie
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí
- Práce v jednosměnném provozu
- Odměna 10.000,- Kč po zkušební době, další odměna 10.000,- Kč po uplynutí půl roku pracovního poměru

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (středně pokročilá)