Finanční analytik #Junior

Hlavní město Praha

Náplň práce:

Zajímáte se o finanční prostředí a baví Vás práce s čísly? Excel zvládáte levou zadní a domluvíte se anglicky? Pokud ANO, hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta právě obsazujeme pozici "Finanční analytik #Junior"

A co bude bude Vaší náplní práce?

  • Kontrola správnosti účetních a finančních dat (MS Excel)
  • Finanční analýzy
  • Kontrola parametrů nájemních smluv
  • Příprava smluv o půjčkách
  • Podpora finančních týmů napříč společnosti
  • a jiné..

NÁSTUP: Dohodou
MZDA: Dle domluvy
LOKALITA: Praha 1

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Zájem o finanční prostředí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Ochota učit se
  • Proaktivní přístup

Další informace:

Benefity:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti (snídaně, obědy, nápoje)
  • Pravidelné firemní akce, 1x ročně společná akce v zahraničí
  • Slevy do všech obchodů OC Quadrio

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-11-302796

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Pozice je vhodná pro absolventy.