APLIKAČNÍ INŽENÝR, až 150 000Kč

Moravskoslezský kraj | 70 000 - 140 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máš již za sebou nějaký rok zkušeností, orientuješ se v elektronice? Domluvíš se anglicky?...Čti dál, jsi-li připraven chopit se životní příležitosti, neváhej moc dlouho a zašli nám své CV na pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE:

  • spolupráce na vývoji nových integrovaných obvodů
  • komunikace se zákazníkem
  • převzetí zakázky, úprava návrhu požadavků
  • předání produktu do výroby
  • simulace funkčnosti, kooperace s ostatními týmy
  • tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, ideálně s elektro zaměřením
  • dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • zkušenosti s analogovými elektronickými obvody
  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativní osobnost, motivace a vysoké pracovní nasazení

Další informace:

Benefity:
POKUD SE VÁM PODAŘÍ ZÍSKAT TOHLE MÍSTO:

  • máte nárok na 5 týdnů dovolené
  • volná pracovní doba
  • budete mít kratší pracovní týden a flexibilní pracovní dobu
  • pokud onemocníte, společnost Vám doplatí nemocenskou
  • společnosti přispívá na dojíždění i na relokaci
  • díky cestování si dále zlepšíte angličtinu a podíváte se po světě
  • dostanete příspěvek na životní a důchodové připojištění
  • budete součástí jedinečných projektů

...co víc si přát?

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-30-303844

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

70 000 - 140 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.