SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Moravskoslezský kraj | 25 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jednoduše hledáme SAMOSTATNOU ÚČETNÍ do strojírenské společnosti. Potřebujete více informací? Čtěte dále a případně nám o sobě dejte vědět. Dozvíte se více.

  • zpracování vystavených faktur
  • spolupráce s bankovními institucemi
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • příprava DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení
  • správa statistických výkazů a Intrastatu
  • příprava podkladů pro audity

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání v oboru ekonomiky je na místě, VŠ výhodou
  • praxe na stejné pozici alespoň 3 roky
  • zkušenosti se zpracováním DPH, účetnictví pro výrobní společnost
  • znalost podvojného účetnictví
  • MS Excel
  • komunikace v AJ, nebo NJ nutná
  • MS Office

Další informace:

Benefity:
Dále Vám nabídneme:

  • kvartální prémie
  • rodinné prostředí firmy
  • stravenky
  • životní i penzijní připojištění
  • zvýhodněný tarif
  • team buildingové aktivity
  • jazykové kurzy
  • částečně pružná pracovní doba

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-11-303848

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)