PLC PROGRAMÁTOR - bez cestování

Moravskoslezský kraj

Náplň práce:

Rádi byste uplatnili své zkušenosti v oblasti automatizace ve výrobní společnosti? Pokud nechcete v rámci své práce cestovat, máme tady pro Vás atraktivní nabídku.
Právě hledáme PLC PROGRAMÁTORA!

Náplň práce

  • zjišťování příčin poruch, návrh zlepšení
  • realizace a uvádění do provozu nové projekty automatizace
  • analýza technologických procesů
  • provádění údržby a oprav automatizační techniky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání elektro nebo strojní
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • vyhláška 50/1978 Sb, § 6
  • znalost tvorby aplikačního SW pro PLC
  • znalost HMI systémů

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • kvartální prémie
  • penzijní připojištění či životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávání
  • kariérní růst

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-30-303866

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)