SENIOR KONSTRUKTÉR - SolidEdge/SolidWorks

Zlínský kraj

Náplň práce:

V tom co vyrábíme, jsme světovou špičkou a naše produkty jsou zatraceně dobře vidět.. Hledáme posilu týmu, kolegu, který má v oblasti konstrukce již lecos za sebou.

U nás se budeš věnova VÝVOJI a KONSTRUKCI jak mechanických částí, tak i světelným projektorům a zařízením. DOKUMENTACE k tomu vždy patří - tvorba i její údržba (konstrukce + montáž). Budeš parťák i pro VÝZKUM v našem oboru světelné techniky. A na co se rozhodně můžeš těšit jsou NOVÉ TECHNOLOGIE - jejich hledání i rozvoj.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- anglický jazyk - pasivní úroveň (čtení emailu, porozumění textu) je zcela v pohodě
- zdatné zkušenosti v oblasti konstrukce
- praxe v 3D modelování strojírenských dílů a sestav
- znalost konstrukce plastových dílů a hliníkových dílů výhodou
- znalost SolidEdge, SolidWorks výhodou
- jsi samostatný, ale dokážeš pracovat v rámci týmu

Další informace:

Benefity:
- $$$ roční odměny + čtvrtletní finanční odměny + výkonnostní prémie $$$
- 23 dní dovolené
- příspěvky na penzijní pojištění
- příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní
- profesní školení a vzdělávání
- účast na zahraničních a tuzemských výstavách a veletrzích + odborných seminářích
- jazykový kurz na pracovišti
- firemní akce i pro rodiny s dětmi
- lístky na koncerty a vystoupení
- stabilní společnost

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 10-30-303871

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, 13. plat