JUNIOR .NET DEVELOPER

Jihomoravský kraj | 30 000 - 35 000 Kč/měs

Náplň práce:

  • Support seniornějším kolegům při práci na ERP systému pro české i zahraniční zákazníky
  • Zapojení se do každé části vývoje projektu
  • Spolupráce s produktovými specialisty na návrhu a použití nových produktů/technologií
  • Podílení se na vývoji podle agilních metodik (SCRUM) a pravidelná komunikace s konzultanty a dalšími členy týmu (cca 10)

Požadujeme:

  • Zkušenosti s C# nebo JS například v rámci studia, či při psaní bakalářské/diplomové práce
  • Základní znalost platformy. NET.
  • Základní znalost JavaScript
  • Základní zkušenost s platformou SharePoint Services
  • Výhodou je zkušenost s návrhem architektury systémového řešení, VŠ vzdělání, AJ na dobré komunikativní úrovni, ŘP sk. B

Další informace:

Benefity:

  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Home office

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-10-304120

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

30 000 - 35 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce

Pozice je vhodná pro absolventy.