Natural language processing engineer

Hlavní město Praha | 80 000 - 120 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jsme start-upová společnost, banda nadšenců, kterou zajímá <b><font size=5><font color=#c1152c> umělá inteligence, aplikovaná lingvistika, zpracování přirozeného jazyka (NLP) </b></font></font>

Nebaví nás nudné programování ještě nudnějších aplikací. Baví nás vyvíjet ty nejzajímavější vychytávky a jako členové JCP se podílíme na vývoji revolučních Java technologií.

Hledáme novou posilu, Natural language processing engineera (NLP), který bude sdílet naše nadšení. Jsi to ty?

S námi budeš pracovat na aplikování metod NLP pro zajímavé projekty, vyvíjet různé moduly pro získávání informací, dolování textu a vyvíjet NLP platformu. A kromě fajn kolegů budeš v kontaktu i se zajímavými zákazníky.

Tak neváhej a pošli nám své CV.

Požadujeme:

S čím u nás pracujeme?
- Je to například Java, Kotlin, R, Python či GATE. Jako databázi máme PostgreSQL a jako triplestore používáme Virtuoso.

Musím to všechno umět?
- Určitě ne! Hledáme nadšence, kteří se chtějí neustále učit něco nového. Potřebujeme alespoň základní povědomí o oblasti natural language processing a zkušenost s programováním a databázemi.
- Můžeš být i čerstvý absolvent či student PhD. (to Ti klidně nabídneme i part-time)

A pro komunikaci s klienty budeš potřebovat plynnou angličtinu.

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- Notebook
- Mobil
- Velké množství vzdělávání
- Účast na zajímavých konferencích
- Spolupráce s univerzitním výzkumem a další :)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-10-304474

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou, Na dobu určitou

Mzda:

80 000 - 120 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.