GALVANIZÉR 2 SMĚNA - UH. Hradiště

Zlínský kraj | 21 000 Kč/měs

Náplň práce:

Do společnosti v UH. Hradišti hledáme posíléní pracovního kolektivu na pozici GALVANIZÉR.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Chemická a elektrochemická ochrana povrchu součástek ve vanových zařízeních – ruční obsluha
- klidné pracovní prostředí

Požadujeme:

- Případné zájemce mimo obor zaučíme
- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- Možnost kvalitního stravování přímo v areálu s příspěvkem zaměstnavatele
- Nástup ihned
- Mzda od 20 000 Kč

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 10-21-304498

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

21 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů