PLÁNOVAČ VÝROBY

Zlínský kraj

Náplň práce:

Rozumíte plánování výroby? Pak můžete dostat příležitost v rostoucí zahraniční společnosti!

Vaší náplní práce bude:
- Tvorba denních výrobních plánů dle potřeb zákazníků
- Plánování kapacit
- Sledování naplňování výrobního plánu
- Sledování stavu materiálu a spolupráce na objednávkách materiálu

Místo výkon práce - Valašské Meziříčí.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání + 2 roky praxe
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • velmi dobrou znalost práce na PC (především práce v MS Excel, Outlook)
  • velmi dobré analytické myšlení
  • schopnost práce pod tlakem, schopnost zvládat stres

Další informace:

Benefity:
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- firemní benefity
- stravování
- mobil, notebook

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 10-30-304350

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, 13. plat