PRAKTICKÝ LÉKAŘ

Zlínský kraj | 60 000 - 90 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme PRAKTICKÉHO LÉKAŘE pro nestátní zdravotnické zařízení V Uherském Brodě. Jde o rozšíření stávajícího týmu lékařů, takže je možná spolupráce na plný či částečný úvazek. Atestace v oboru praktické lékařství podmínkou.

Staňte se i Vy členem týmu lékařů, jejichž krédem je poskytování nadstandardní zdravotní péče. Staňte se členem týmu polikliniky MŮJ LÉKAŘ!

Vaší náplní práce bude:

  • provádění pracovně lékařských služeb pro partnery využívající lékařské zařízení pro poskytování PLS
  • provádění vyšetření a preventivních prohlídek
  • realizace léčby a rehabilitace
  • zajištění delegace pacienta k odbornému lékaři
  • vedení zdravotnické dokumentace
  • vykazování péče a pracovních úkonů pro pojišťovny

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (lékařská fakulta - obor všeobecné lékařství)
  • atestace v oboru praktické lékařství/pracovní lékařství
  • pozitivní a empatický přístup k pacientům
  • ochota dále se vzdělávat

Další informace:

Benefity:

  • garantovaná mzda
  • možnost spolupráce na HPP či na částečný úvazek
  • flexibilní pracovní doba, možnost domluvení se na ordinačních hodinách
  • podpora v dalším vzdělávání
  • příspěvek na ubytování
  • automobil i k soukromým účelům (po jednom roce)
  • nová moderně vybavená ordinace

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 10-14-304810

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

60 000 - 90 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Benefity:

Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Ubytování / příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby