IT PROJEKTOVÝ MANAŽER s AJ

Jihočeský kraj | 42 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

IT ve výrobní zahraniční společnosti, kde budete zodpovědní za standardní správu interních serverů, ale také za vedení veškerých interních IT projektů.
Plynulá znalost AJ nutností!

- zodpovědnost za komplexní zajištění provozu a údržby prostředků výpočetní techniky
- zodpovědnost za návrh a budování interní počítačové sítě ve spolupraci s IT centrálou
- správa interních serverů
- analýza aktuálních pracovních procesů
- zodpovědnost za zálohování dat
- vedení interních IT projektů - komunikace se zahraničními kolegy i centrálou v USA

Požadujeme:

- SŠ vzdělání technického zaměření
- plynulá znalost AJ ( denní komunikace se zahraničními kolegy, telekonference apod.)
- znalost Windows serverů
- znalost Windows Client Administration
- analytické a logické myšlení
- schopnost projektového řízení

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky - 100,- CZK/den
- permanentky na sportovní aktivity
- příspěvek na životní pojištění 2000,- Kč

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-10-304918

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

42 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování