BRIGÁDA VE SKLADU - 100 Kč/hod., Hradec Králové

Královéhradecký kraj | 8 000 - 9 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáte dlouhodobou brigádu při studiu nebo přivýdělek k HPP?
Pak máme nabídku přímo pro Vás!
Pro hradeckou výrobní společnost hledáme zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka na pozici SKLADNÍK, který by mohl docházet na 2-3 dny v týdnu.

Vaší náplní práce bude:

  • pomocné práce ve skladu
  • obsluha paletového vozíku

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Lokalita: Hradec Králové - Plotiště nad Labem

Smlouva na DPČ - 20 hod/týden
Práce na 1 směnu: 7:00-16:00

Požadujeme:

  • průkaz na VZV výhodou
  • dobrý fyzický stav bez zdravotních omezení
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup

Další informace:

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 5-21-305181

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

8 000 - 9 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Pozice je vhodná pro absolventy.