NOČNÍ SKLADNÍK, Praha 6, od 25 000 Kč/měs.

Praha-Ruzyně | 25 200 Kč/měs

Náplň práce:

Je pro Vás zajímavější pracovat v noci a ve dne žít?
Nebo prostě jenom hledáte další zajímavý přivýdělek?

Pro našeho klienta, významnou logistickou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici NOČNÍ SKLADNÍK, mzda 150 Kč/hod.!

  • zajištění vykládek, nakládek a manipulace zboží
  • třídění a kompletování zásilek pro koncové uživatele
  • manuální práce ve skladu

Pracovní doba: pondělí-pátek, 0:00-8:00

Možnost dlouhodobé spolupráce!

Jaká je do lokality dostupnost?

  • vlakem z Hostivic, Masarykova nádraží nebo i Kladna
  • autobusem pohodlně z Dejvic, Veleslavína, Řep, Zličína a okolí

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení
  • časová flexibilita

Další informace:

Benefity:

  • možnost dlouhodobé spolupráce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-21-286857

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Ruzyně

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou, Na dobu určitou

Mzda:

25 200 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Pozice je vhodná pro absolventy.