KOMODITNÍ NÁKUPČÍ, až 70 000 Kč

Jihočeský kraj | 50 000 - 70 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme novou posilu pro náš tým! Hledáme kandidáta se zkušenostmi z oblasti nákupu v automotive oblasti, velmi dobrou AJ a schopností vyjednávat s dodavateli. Hledáme KOMODITNÍHO NÁKUPČÍHO!

  • nákup komodity pro výrobu
  • analýzy dodavatelského potenciálu v tuzemsku a zahraničí
  • vyhledávání a identifikace konkurenceschopných dodavatelů
  • cenová vyjednávání
  • snižování nákladů
  • úzká spolupráce s projektovým týmem

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání – technického nebo obchodního zaměření
  • schopnost komunikace se zahraničím v AJ
  • znalost prostředí dodavatelů automobilového průmyslu podmínkou
  • zkušenosti s komoditním nákupem
  • znalost práce s technickou dokumentací
  • výborná komunikace, přesvědčovací schopnosti
  • flexibilita

Další informace:

Benefity:

  • finanční bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-13-305740

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 70 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů