Finanční Controller

Zlínský kraj | 35 000 - 55 000 Kč/měs

Náplň práce:

Do mezinárodní výrobní firmy pro telekomunikační odvětví, která patří mezi špičku střední Evropy hledáme kandidáta/ku na pozici finančního kontroléra

Rádi bychom, abyste nám pomohli s:

- tvorbou finančních analýz
- pomáhali nám při tvorbě procesu samotného controllingu
- bude zde práce s velkým objemem dat
- dále pak se zpracováním reportingu ekonomických ukazatelů pro vedení společnosti
- a v neposlední řadě příprava kalkulací, finančních výkazů a rozpočtů

Požadujeme:

- SŠ/VŠ nejlépe ekonomického zaměření
- dobrá znalost podvojného účetnictví
- výborná znalost MS Excelu
- základní znalost IFRS, US GAAP
- znalost SAP výhodou
- dobrá znalost anglického jazyka
- zkušenosti s reportingem v rámci korporace výhodou

Další informace:

Benefity:

  • velmi zajímavý roční bonus
  • 25 dni dovolené
  • mobilní telefon
  • notebook
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy, školení,
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas,
  • bezúročné půjčky zaměstnancům
  • firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 10-11-305765

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

35 000 - 55 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům