Optometrista #absolvent

Hlavní město Praha

Náplň práce:

Máte VŠ vzdělání v oboru Optometrie a hledáte pracovní příležitost?

Stabilní prodejce oční optiky, který si zakládá na nejnovějších technologiích a vynikajícím přístupu k zákazníkovi hledá Optometristu. Šanci mají zkušení i absolventi.

Tvojí náplní práce bude:

- vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
- kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
- poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oboru optometrie
- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
- dynamická osobnost ochotná učit se
- flexibilita
- reprezentativní osobnost
- Aj není podmínkou

Další informace:

Benefity:
- flexibilní pracovní doba - možnost naplánovat si směny dle domluvy
- bonusová složka platu -až 5 000 Kč/měs.
- zaměstnanecké slevy
- stravenky
- kafeterie
- vzdělávací programy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-14-305774

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky / služby, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie

Pozice je vhodná pro absolventy.