VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Olomoucký kraj

Náplň práce:

- vedení oddělení kvality pro výrobu drátů a spirál
- zavádění a sledování stavu požadavků QMS, resp. IMS, požadavků automobilového průmyslu a zákazníků
- reporting o zákaznických reklamacích a příslušných nápravných opatřeních
a jejich efektivitě
- komunikaci se zákazníky v otázkách kvality
- řídit provádění výstupní kontroly a výrobkových auditů
- koordinaci činností spojených se zlepšováním kvality a jejich zavádění do výroby (FMEA, QRQC, FTA, 8D, atd.)

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání technického směru a 2 roky praxe v oblasti QMS, nebo středoškolské a 5 let praxe v oblasti QMS;
- znalost AJ – komunikativní úroveň;znalost NJ – výhodou;
- znalost norem IMS: ISO 9001, ISO/IATF 16 949, VDA 6.3, výhodou znalost ISO 14 001, ISO 19 011;
- dobrá znalost práce s PC – MS Office, znalost statistického software výhodou;
- řidičský průkaz skupiny B;
- výhodou je znalost metod a postupů v oblasti kvality – PPAP, APQP, FMEA, FTA, 8D, atd.
- samostatnost, systematičnost, řídící schopnost, komunikativnost, zodpovědnost, zaměření na cíl

Další informace:

Benefity:
- zázemí nadnárodní společnosti
- měsíční mzda do výše 40.000 Kč
- 25 dnů dovolené
- závodní stravování
- širokou paletu zaměstnaneckých výhod a benefitů

Nabízíme:
Nástup možný ihned
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 12-30-305880

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)