SKLADNÍK

Olomoucký kraj | 22 000 - 29 000 Kč/měs

Náplň práce:

hledám zkušeného skladníka:

- organizace naskladňování, vyskladňování zboží v chladírenském skladu (0 – 6°C)
- udržování přehledného uložení zboží a materiálu, spoluúčast při inventurách, porovnávání s daty v IS
- příjem a výdej zboží: fyzický příjem (denní řízení VZV) – odpovědnost za stav zboží a množství, evidenční příjem – do IS – odsouhlasování příjmů podle objednávek
- vychystávání zboží na expedice
- udržování pořádku v chladírenském skladu: denní úklidové práce
- příjem a výdej palet: třídění a uskladňování vrácených palet, jejich evidence

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- předchozí praxi na obdobné pozici
- osvědčení na řízení VZV + praxe s VZV
- min. základní znalost MS Office: zejména Outlook
- trestní bezúhonnost
- bydliště v Olomouci / okolí výhodou
- zkušenost s vjezdovými regály výhodou
- řidičský průkaz skupiny B výhodou
- znalost nějakého IS výhodou

Další informace:

Benefity:
- pružná pracovní doba s pevným úsekem
- prvotní zaškolení
- zajímavé mzdové ohodnocení s individuální variabilní složkou
- balíček dalších firemních benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, aj

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 12-21-305895

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

22 000 - 29 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou