INŽENÝR - STROJAŘ - vhodné i pro absolventy

Olomoucký kraj | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

- řešení technických problémů při výrobě a testování výrobků
- implementace řešení ve výrobní praxi
- návrhy na technologická a technická zlepšení
- podpora implementace konstrukčních změn resp. změn dodavatelů
- komunikace a prezentace přijatých opatření zákazníkům

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání technické (strojírenská technologie, konstrukce)
– zkušenosti ve výrobní společnosti na technické pozici
- pozice je vhodná i pro absolventy
- zkušenosti s prací v mezinárodním týmu výhodou
- technický background podmínka
- dobrá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace) – min. B2

Další informace:

Benefity:
- motivující finanční ohodnocení
- příspěvek na stravu
- 5 týdnů dovolené

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 12-30-305915

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)