PROGRAMÁTOR PLC

Olomoucký kraj | 30 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

- údržba PLC systémů (Simatic, Beckhoff)
- montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek
- podílení se na automatizaci pracovišť
- spolupráce na mezinárodních projektech

Požadujeme:

- SŠ vzdělání elektromechanického zaměření
- znalost programování PLC Siemens, popř. jiné
- praxe min. 1 rok
- znalost a zkouška vyhlášky 50/1978 Sb., § 6
- znalost pneumatiky, hydrauliky výhodou
- základní znalost AJ nebo NJ podmínkou
- nadšení pro techniku
- samostatnost při práci, zodpovědnost, - spolehlivost, týmová spolupráce
- ochota učit se novým věcem

Další informace:

Benefity:
- 7,5 hodinovou pracovní dobu
- 13. mzdu ve výši 100 % měsíční mzdy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu až 18 900 Kč/rok
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek k životnímu a pracovnímu výročí
- příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
- podporu volnočasových aktivit

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 12-30-305919

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)