SENIOR DESIGN ENGINEER - AEROSPACE

Plzeňský kraj | 40 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jste zkušení konstruktéři a chcete změnit obor? Láká Vás letecký průmysl? Pojďte ukázat co umíte a dočkáte se skvělých projektů, kariérního růstu a práce v motivovaném týmu v mezinárodní firmě!

Senior Design Engineer má u nás na starosti:

  • návrh a vývoj zakázkového produktu
  • tvorba výrobní a ostatní technické dokumentace
  • vytvoření technické specifikace výrobku
  • vyřízení požadavků na změny
  • vývoj výrobku i technologií, optimalizace produktu
  • podpora certifikace

Požadujeme:

  • min. SŠ VZDĚLÁNÍ
  • znalost tvorby technické dokumentace
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • praktická znalost práce v 3D CAD systému, (Solid Works výhodou) - 3 až 5 let
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni

Další informace:

Benefity:

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-30-305271

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)