OBCHODNÍ ZÁSTUPCE V OBLASTI IT

Jihomoravský kraj | 30 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Společnost 25 let působící v oblasti IT hledá do svého týmu kolegu s velkou duší obchoďáka, který bude na pozici obchodního zástupce komunikovat a pečovat o stávající klienty, ale také o nové klienty, které aktivně vyhledá. Náš nový kolega by měl umět velmi dobře prezentovat naše produkty a řešení, tak aby po skvělé prezentaci přišlo na řadu tolik nabídek, které bude schopen samostatně zpracovat.

Požadujeme:

  • Technické, logické a analytické myšlení
  • Schopnost konstruktivní komunikace se zákazníky
  • Dynamickou a samostatnou osobnost
  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Orientaci a zálibu v oblasti IT
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost AJ v oblasti technických pojmů

Další informace:

Benefity:

  • Týden dovolené navíc
  • Dny zdravotního volna
  • Zvýhodněné nákupy produktů
  • Služební automobil
  • Po zapracování možnost práce z domu
  • Stravenky
  • Hrazené kurzy angličtiny a možnost

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-30-305978

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

30 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Sleva na firemní výrobky / služby, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce

Pozice je vhodná pro absolventy.